Rg R@m*Game
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rg R@m*Game

Forum Oficial al Clanului Rg (R@m*Game) Counter-Strike 1.6
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce a fost si ce va fi?:D

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Ce a fost si ce va fi?:D Empty
MesajSubiect: Ce a fost si ce va fi?:D   Ce a fost si ce va fi?:D Icon_minitimeJoi Mar 13, 2008 5:08 am

R@m*Game a plecat de jos ca si celelate clanuri, dar usor usor ne-am gasit membrii buni si ne-am dezvoltat considerabil:D, si cum am mai spus eu pun pariu ca va ajunge departe daca o sa continue asa:D.
Planurile noastre pentru viitor sunt:
1. A face toata echipa cu Steam On si nu cred ca va fi o prob:D curand o rezolvam
2. Sa inscriem clanul in Cupa PGL si sa ajungem cat mai departe!
3. Sa aducem noi membrii noi care sa fie de capacitatea noastra de joc sau mai buni in nici un caz mai slabi!
4. Sa formam un clan care sa se sperie Romania cand o auzi de el:)))) asta e cel mai important lol!
Sus In jos
mosh_ene
Moderatori
Moderatori
mosh_ene


Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/03/2008

Ce a fost si ce va fi?:D Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost si ce va fi?:D   Ce a fost si ce va fi?:D Icon_minitimeVin Mar 14, 2008 3:37 am

hmmm cam greu ultimul subpunct, nu crezi? iti zic eu ca sunt plyari mult mai buni ca noi cu foarte multi ani de exp, eu unul vreau deocamdata sa ma perfectionez iar daca lucram in echipa o sa avem succes.
Sus In jos
 
Ce a fost si ce va fi?:D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rg R@m*Game :: Teams R@m*Game :: Despre R@m*Game-
Mergi direct la: