Rg R@m*Game
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rg R@m*Game

Forum Oficial al Clanului Rg (R@m*Game) Counter-Strike 1.6
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Vreau sa intru in clanu vostru ..

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
xp*




Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/03/2008

Vreau sa intru in clanu vostru .. Empty
MesajSubiect: Vreau sa intru in clanu vostru ..   Vreau sa intru in clanu vostru .. Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 12:25 am

salut...

xp*
joc cs de 2-3 ani .....

steam off

am mai fost intr-o gramada de clanuri .... si chiar eu am fost cl...


clan bunicell (cred ) sper....


id:xp_px2000si mai vb Very Happy...
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Vreau sa intru in clanu vostru .. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa intru in clanu vostru ..   Vreau sa intru in clanu vostru .. Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 12:51 am

Very Happy Very Happy ma bucur ca esti primul care ai postat pai sa isi dea fiecare membru al clanului cu parerea, noi dupa cate ai vz suntem 6 si meciurile se jaoca in 5 dar avem foarte multe si daca vrei poti sa fii rezerva , da asta nu inseamna ca nu o sa joci, o sa joci un meci da unu nu, si facem cu randu, parerea ma sa vedem parerea si celorlalti membrii, si cum ti-am spus si pe mess o sa dai si o proba, nu stiu daca stii dar noi avem in fiecare seara cate 2 meciuri:D:D deci avem de munca, am incredere in clanul asta si suntem toti egali aici:D:D afro ==>>
Sus In jos
Mircica
Moderatori
Moderatori



Mesaje : 11
Data de înscriere : 07/03/2008
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti

Vreau sa intru in clanu vostru .. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa intru in clanu vostru ..   Vreau sa intru in clanu vostru .. Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 1:55 am

am fost ji eo in mai multe klanuri nu m-am prea omorat pana acum cu aja ceva k erau clanuri care azi se infiintau maine se desfiintau din motive idioate aj putea spune...kt despre u nu prea jtiu ce sa zic...ideea e kum a zis ji x k tre sa dai ji u nijte probe sa se vada skillul Very Happy
Sus In jos
mosh_ene
Moderatori
Moderatori
mosh_ene


Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/03/2008

Vreau sa intru in clanu vostru .. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa intru in clanu vostru ..   Vreau sa intru in clanu vostru .. Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 3:26 am

xp* cam slabutz azi, ma rog ieri ca dupa cum vezi ora este cam tarzie. daca X si mircea sunt de acord merg si eu pe mana lor. aici nu am de ce sa fiu contra cererii tale. pregateste-te bine ca urmeaza testul



PS: daca stii bug-uri pe harti pe care noi nu le cunoastem reprezinta un atu, dar daca nu le stii nici pe cele mai cunoscute ori te informezi klumea ori testul e picat din start.

bft





R @ m*Game-[M05H]En3
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Vreau sa intru in clanu vostru .. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa intru in clanu vostru ..   Vreau sa intru in clanu vostru .. Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 1:43 pm

Respins!! Arrow Arrow
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau sa intru in clanu vostru .. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa intru in clanu vostru ..   Vreau sa intru in clanu vostru .. Icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau sa intru in clanu vostru ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau in clanu vostru:X:X
» Vreau sa intru si eu in team:P
» Vreau In clanul Vostru!:D
» clanu Senior
» cerere in cLanu de la sNa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rg R@m*Game :: Teams R@m*Game :: Cereri Inscrieri Clan-
Mergi direct la: