Rg R@m*Game
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rg R@m*Game

Forum Oficial al Clanului Rg (R@m*Game) Counter-Strike 1.6
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Vitoriile lor

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
mosh_ene
Moderatori
Moderatori
mosh_ene


Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/03/2008

Vitoriile lor Empty
MesajSubiect: Vitoriile lor   Vitoriile lor Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 2:46 pm

Hmmm :-w

Mi-e greu sa trec infrangerile suferite, dar ca sa fiu impartial trebuie.


<1|S> = baietii astia au fost fenomenali. ne-au macelarit, nu se poate pune problema ca "eram noi intr-o zi proasta" pur si simplu ne-au ametit. dupa acest meci au aparut mai multe speculatii pe care prefer sa nu le dezbat.
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Vitoriile lor Empty
MesajSubiect: Re: Vitoriile lor   Vitoriile lor Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 10:04 pm

e problema a fost ca toti am fost intr-o z proasta si destul de obositi, dar lasa ca ne luam noi revansa stai linistit nu ii lasam asa in halu asta:D:D
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Vitoriile lor Empty
MesajSubiect: Re: Vitoriile lor   Vitoriile lor Icon_minitimeVin Mar 14, 2008 1:30 am

Pfff o noua infrangere:( a clanului R@m*Game impotriva xG |,, buni baietii dar 2 dintre ei fara steam si suspecti:-? dar bv lor , las ca ne razbunam noi:P Arrow Arrow
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Vitoriile lor Empty
MesajSubiect: Re: Vitoriile lor   Vitoriile lor Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 5:59 pm

TBP^ - baietii astia aveau si ei habar de cei ala cs dar nu sunt departe de noi, ei au clanu mai demult cred,, si au mai jucat impreuna mai mult, asa ca daca mai facem un meci cu ei peste vro 1 sapt pun pariu ca ii facem:D:P:P Arrow Arrow
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vitoriile lor Empty
MesajSubiect: Re: Vitoriile lor   Vitoriile lor Icon_minitime

Sus In jos
 
Vitoriile lor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rg R@m*Game :: Teams R@m*Game :: Statistica Clanului-
Mergi direct la: