Rg R@m*Game
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rg R@m*Game

Forum Oficial al Clanului Rg (R@m*Game) Counter-Strike 1.6
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Victoriile noastre

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
mosh_ene
Moderatori
Moderatori
mosh_ene


Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/03/2008

Victoriile noastre Empty
MesajSubiect: Victoriile noastre   Victoriile noastre Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 2:41 pm

Urmatoarele echipe au fost infrante:

-tng- = niste "player-i" as putea spune ca au fost ca si stelutzele alea de mai jos.

-WoA- = aceasta echipa este in formare, enacho ar trebui sa ii invete ceva tactici, saracul de multe ori a ramas descoperit.

*** *** = baietii astia ori aveau prea putini ani impliniti ori pre putini ani de cz. suspect =))

^Shadow nu situ cum = astia au fost cei mai tari. pretindeau ca sunt pgl-isti in liga a treia. erau daia cu filme pe youtube, cu imn, vrajeli dastea.



Daca am omis ceva nu va sfiiti sa comentati.
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Victoriile noastre Empty
MesajSubiect: Re: Victoriile noastre   Victoriile noastre Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 10:06 pm

hoho mai sunt cateva:)) stai sa ti le enumar 'M4A1' , HezNor ,,si mai era unu:-? aaaaaaaaaaa am uitat:) Very Happy
Sus In jos
AdinHo
GoDz
GoDz



Mesaje : 13
Data de înscriere : 08/03/2008

Victoriile noastre Empty
MesajSubiect: Re: Victoriile noastre   Victoriile noastre Icon_minitimeMar Mar 11, 2008 12:44 pm

Vaiiiiii Cati nu am batut Noi
-jO1NT- Victorie
bounce -WoA-victoriee
-M4a1-vicotrie
-tng- victore
bounce -to bee continue- bounce
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Victoriile noastre Empty
MesajSubiect: Re: Victoriile noastre   Victoriile noastre Icon_minitimeVin Mar 28, 2008 7:15 pm

mda si aqm e un timp care nu sa mai postat nimik in acest topic pt ca nu am mai avut timp dar meciuri am disputat in fiecare seara,, tin sa precizez ca am umilit unel clanuluri nu le mai tin minte le-am facut sa iasa dupa srv , iar pe altele le-am batut la limita!!
Arrow Arrow
Sus In jos
Continut sponsorizat





Victoriile noastre Empty
MesajSubiect: Re: Victoriile noastre   Victoriile noastre Icon_minitime

Sus In jos
 
Victoriile noastre
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Victoriile Clanului R@m*Game

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rg R@m*Game :: Teams R@m*Game :: Statistica Clanului-
Mergi direct la: