Rg R@m*Game
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rg R@m*Game

Forum Oficial al Clanului Rg (R@m*Game) Counter-Strike 1.6
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 as avea si eu nevoie de sv

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
OnZ Killer Zo0mByE




Mesaje : 9
Data de înscriere : 02/04/2008

as avea si eu nevoie de sv Empty
MesajSubiect: as avea si eu nevoie de sv   as avea si eu nevoie de sv Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 11:38 am

deci fratilor eu am orgabizat o cupa de cs cu clanuri, deoarece PC`u si mai ales netu meu au mari probleme aqm pe sv este lag, dak mati putea ajuta vati fi recunosctator -> adik sa ma lasati sa afc meciurile pe sv vostru Sad( pls ganditiva
Sus In jos
Xuletz
GoDz
GoDz
Xuletz


Mesaje : 128
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

as avea si eu nevoie de sv Empty
MesajSubiect: Re: as avea si eu nevoie de sv   as avea si eu nevoie de sv Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 8:34 pm

Very Happy da cand o sa fiu eu on sau cand ai nevoie sa ma anunti cu cateva ore inainte si o sa ii dau drumu si os a iti fac un admin, dar sa nu uiti parola pe el da? Arrow Arrow
Sus In jos
OnZ Killer Zo0mByE




Mesaje : 9
Data de înscriere : 02/04/2008

as avea si eu nevoie de sv Empty
MesajSubiect: Re: as avea si eu nevoie de sv   as avea si eu nevoie de sv Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 3:41 pm

ms moolt frate...deci o sa te anunt la meciurile mele da mai e cv dak se poate mai bn imi afci un mic admin pe ip k o sa intru cu mai multe nume cand am meci cu tagu cand arbitrez cu alt tag ...vb pe mess oricum ms moolt
Sus In jos
Continut sponsorizat





as avea si eu nevoie de sv Empty
MesajSubiect: Re: as avea si eu nevoie de sv   as avea si eu nevoie de sv Icon_minitime

Sus In jos
 
as avea si eu nevoie de sv
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rg R@m*Game :: Forum Special :: Cereri de inchiriat Server-
Mergi direct la: